Kreatywne Pokolenia z dofinansowaniem Ministerstwa Edukacji i Nauki

„Kreatywne pokolenia” to projekt Stowarzyszenia Rady Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie i MDK w Chełmie realizowany w ramach Programu Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne – Wsparcie Integracji Międzypokoleniowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W ramach projektu zaplanowano różnorodne warsztaty, konkursy, spotkania, wycieczki, gry, spektakle, widowiska, wykłady, prezentacje, wystawy i spotkania integracyjne. Ich realizacja została przewidziana do grudnia.
Celem przedsięwzięcia jest wsparcie integracji międzypokoleniowej opartej na wymianie wiedzy, doświadczeń i umiejętności oraz promowanie uczenie się przez całe życie i kształtowanie kompetencji związanych z rozwojem osobistym, społecznym, obywatelskim i zawodowym.
Wszystkie działania projektowe mają na celu zaangażowanie wychowanków i środowiska rodzinnego, a także osób skupionych przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

LINKI DO RELACJI Z WYDARZEŃ

INFORMACJE: BANNER INFO, PLAKAT
WARSZTATY: WARSZTATY FUNKY JAZZ I DISCO SAMBA VIDEO, WARSZTATY FUNKY JAZZ I DISCO SAMBA FOTO,  „RYCIE W LINORYCIE”,  WARSZTATY INTEGRACYJNE, WARSZTATY INTEGRACYJNE VIDEO, ZDOBIENIE DONICZEK, PIEROGI, PIZZA, CHOREOTERAPIA, WARSZTATY M. ZIÓŁKOWSKA
SPEKTAKLE: ZUPA ROMANA-PRÓBY, ZUPA ROMANA FOTO, ZUPA ROMANA VIDEO
JASEŁKA: TEATR CIENI VIDEO,   POKAZ JASEŁKOWY
ŚWIĄTECZNIE: WIDOWISKO I WIGILIA VIDEO, WIDOWISKO I WIGILIA FOTO
KONKURSY: KONKURS-OGŁOSZENIE, KONKURS-ROZSTRZYGNIĘCIE,  KONKURS-GRA W KAPSLE
ZABAWY: „ZABAWY Z SZAFY”
WYCIECZKI: JEZIORO ŁABĘDZIE, PRELUDIUM SŁOWIAŃSKIE
WYKŁADY: WYKŁAD TRADYCJE
AUDYCJE TANECZNE: PRZEDSZKOLE ARKA

Możesz również polubić…

Skip to content